केन्द्रीय संस्करण

बृद्ध महिलाको भूमिका गरेको भन्दै आलोचना, तापसीले भनिन्, ‘त्यसो भए म अभिनय छाडिदिन्छु’

person explore access_timeअसोज १८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । तापसी पन्नु र भूमि पेडणेकर आगामी चलचित्र ‘साँड की आँख’ मा बृद्ध महिला शुटर प्रकाशी र चन्द्रो तोमरको भूमिकामा देखिदैछन् । तर, यसलाई लिएर दुवै अभिनेत्रीको आलोचना भइरहेको छ ।

बलिउडका भेटरान अभिनेत्री सोनी राजदान र नीना गुप्ताले हालै मात्र एक बयानमा तापसी र भूमिलाई आफ्नो उमेरको दिल्लीका युवतीहरुको भुमिका गर्न सुझाव दिएका थिए । यसलाई लिएर तापसीले पनि प्रतिक्रिया जनाएकी छिन् ।

म अभिनय छाडिदिन्छु : तापसी

तापसीले मिडियासँगको एक कुराकानीमा भनिन्, ‘एक काम गर्छु, म अभिनय नै छाडिदिन्छ् र मात्र दिल्लीमा बस्ने र आफ्नो उमेरका युवतीहरुको भूमिका खेल्छु ।’

उनले भनिन्, ‘हामी कलाकार हौँ... के अब हामीले अभिनय नै छाड्ने हो ? अभिनेत्री भएको कारणले कहिलेकाहिँ विभिन्न उमेरको भूमिका पनि खेल्छु । मलाई थाहा छ यो देखाउन सजिलो थिएन किनभने ती महिलाले ६० वर्षको उमेरमा बन्दुक उठाएका थिए र आधा चलचित्र उनीहरुको वर्तमान उमेरको बारेमा छ ।’

एक अनलाइनसँग कुरा गर्दै सोनी राजदानले भनेकी थिइन्, ‘म दुवै अभिनेत्रीहरुलाई निकै मनपराउँछु । तर मलाई लाग्छ ६० वर्षका मानिसहरुमाथि चलचित्र बनाइन्छ भने किन त्यही उमेरका कलाकारहरुलाई खेलाइँदैन ? मलाई लाग्छ यो केवल बक्स अफिसको लागि गरिँदैछ ।’

उता निना गुप्ताले भनेकी थिइन्, ‘यो व्यवसाय हो । चलचित्रको लागि सही व्यक्तिलाई लिइन्छ । मलाई लाग्छ हामीजस्ता बृद्ध नायिकाहरु बिक्दैन थियौँ होला ।’ यसअघि उनले ट्वीट गर्दै ‘हाम्रो उमेरको रोलको लागि त कम से कम हामीलाई लेऊ’ भनेकी थिइन् ।

यसबारे तापसीले आलोचनाले आफूलाई कुनै असर नपर्ने बताएकी छिन् । उनले भनिन्, ‘बृद्ध महिलाको भूमिकाका लागि भइरहेको आलोचनाबाट म खुसी छु ।’

 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.