केन्द्रीय संस्करण

भलिबलमा विभागीय टोली हावी

person explore access_timeमाघ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । पाँचौं आरबीबी एनभीए राष्ट्रिय क्लब महिला तथा पुरुष भलिबल च्याम्पियनसिपमा विभागीय टोली हावी देखिएको छ । च्याम्पियनसिपको पुरुष र महिला दुवैमा तीनै विभागीय टोली सेमिफाइनलमा पुगेका छन् । पुरुषमा हेल्प नेपाल स्पोर्ट्स क्लब र महिलामा न्यु डायमन्ड क्लब मात्र विभाग बाहिरका टोली सेमिफाइनलमा पुगेका छन् । पुरुषतर्फ त्रिभुवन आर्मी र एपीएफ क्लबबीच फाइनल प्रवेशका लागि प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् । 
पुरुषकै अर्को सेमिफाइनलमा नेपाल पुलिस क्लब र हेल्प नेपालले प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।

बुधबार भएको पहिलो क्वार्टरफाइनलमा आर्मीले मणिमुकुन्द भलिबल क्लबलाई २५–१९, २५–१८, २५–१७ को सोझो सेटमा हरायो ।  एपीएफले बुद्ध टोल भलिबल क्लबलाई २५–१८, २५–१७, २५–११ ले पराजित गर्र्यो । पुलिस क्लबले नयाँबजार सामाजिक युवा क्लबलाई २५–११, २५–९, २५–१२ ले हराउँदै हेल्प नेपालसँगको भेट पक्का बनायो । हेल्प नेपालले बुलबुले रारा क्लबलाई २५–१६, २५–२०, २५–१९ ले पाखा लगायो ।  महिलातर्फ एपीएफ र नेपाल पुलिस तथा न्यु डायमन्ड र आर्मीबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । प्रतियोगिताको महिला र पुरुष दुवैको विजेताले दुई लाख र उपविजेताले एक लाख रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...