केन्द्रीय संस्करण

कमलको ‘कृशा’ सार्वजनिक

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायक कमल घलेको एल्बम ‘कृशा’ सार्वजनिक भएको छ । राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा रोयल्टी संकलन समाजका अध्यक्ष तथा संगीतकार संघका उपाध्यक्ष महेश खड्का, बरिष्ठ संगीतकार राजु सिंह, चलचित्र विकास बोर्डका पूर्व सदस्य उत्तम केसी लगायतले सामूहिक रुपमा ‘कृशा’ सार्वजनिक गरेका थिए ।

चलचित्र पत्रकार संघ नेपालका उपाध्यक्ष गीता अधिकारी, गीतकार संघ नेपालका पूर्व उपाध्यक्ष भरत बमजन, युथ क्रियशन म्युजिकका अध्यक्ष रमेश थापा लगायत समेत उपस्थित रहेको कार्यक्रममा एल्बमभित्र रहेको गीत ‘गलबन्दी ताना तान...’ को भिडियो पनि देखाइएको थियो । जीवन भट्टराईको निर्देशन रहेको गीतको भिडियोमा लक्ष्मी बर्देबा र राज खड्काको अभिनय दख्न सकिन्छ ।

एल्बममा भने ‘मेरो त लफडा भा छ यार...’, ‘गलबन्दी ताना तान...’, ‘दुई चुल्ठी कपाल...’, ‘प्रिति चोखो छ...’, ‘तिमीलाई देख्दा छिट्टो छिट्टो...’, ‘मूलको पानी...’, ‘लाउन हो माया पिरती...’, ‘वर्षौ वर्ष तिमीलाई मैले...’, पश्चिममा राम्रो पोखरा...’, ‘मलाई जुनको होइन उनको...’ जस्ता एघार ओटा गीत समावेश छ । 

जसमा सुशीला पौडेल, राज खडका, आशुतोष राई, गोपी दाहाल, विनोद खुम्बुको शब्द, र अर्जुन पोखरेल, राज खड्का, विनोद खुम्बु र आशुतोष राईको संगीत रहेको गीतमा मेलिना राई, जुन प्रसाईं, मिलन नेवार र दीपा तामाङले स्वर दिएका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...