केन्द्रीय संस्करण

रासनसहित राज्यमन्त्री मजदुरको डेरामा पुगेपछि....

person explore access_timeचैत २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शहरी विकास राज्यमन्त्री रामवीर मानन्धरले आर्थिक अभावमा छट्पटिरहेको एउटा परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग गरेका छन् । मन्त्री मानान्धरले पर्सा जिल्ला घरभइ काठमाडौं चन्द्रागिरि नगरपालिका–१३ मा डेरा गरि बसेका जौआद हुसेनको परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग गरेका हुन् । आर्थिक अभावमा खाद्यान्न खरिद गर्न नसकेर एक परिवार समस्यामा छ भन्ने स्थानीयवासीको सूचनापछि मन्त्री मानन्धर उनीहरुका लागि खाद्यान्न लिएर पुगेका थिए ।केही दिनअघि काठमाडौंमा कोही समस्यामा परेमा आफुलाई फोन गर्न मन्त्री मानान्धरले आह्वान गरेका थिए ।

हुुसेनको परिवार दुई दिनदेखि खाद्यान्न नभएर भोकै थिए ।  मन्त्री मानन्धरले खाद्यान्न हस्तान्तरण गर्दा हुसेनको परिवार निक्कै भावुक बनेको थियो । काम गरेको ठाउँमा साहुले निकालिदिएपछि खाने खर्च पनि नभएको गुनासो हुसेनले मन्त्रीलाई सुनाएका थिए । मन्त्री रासन लिएर डेरामा आइपुग्दा अल्लाह आएजस्तो भएको हुसेनले भावुक हुँदै सुनाए । राहत लिएर मन्त्री स्वयंको आगमन भएपछि स्थानीयको प्रतिकृया थियो मानन्धर जस्तै मन्त्री हुने हो भने देश विकासको दुरी टाढा छैन। लकडाउनको समयमा अप्ठ्यारोमा परेका परिवारलाई मन्त्री मानन्धरले आफ्नै पहलमा सहयोग गर्दै आइरहेका छन् । यस अघि पनि उनले एक बिरामी परिवारको गाडी पठाएर उद्दार गरेका थिए भने उनको सचिवालय अप्ठ्यारोमा परेको नागिरकलाई सहयोग गर्न तदारुक्ताका साथ लागिरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.