केन्द्रीय संस्करण

तामाकोशी नदीमा एक्कासि बहाव बढेपछि बज्यो साइरन

person explore access_timeसाउन २२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । तामाकोसी नदीको बहाव एक्कासि बढेपछि नदी क्षेत्र आसपास त्रास बढेको छ । बिहीबार साँझदेखि दोलखाको उत्तरी क्षेत्र गौरीशंकर, खारे लगायतका स्थानमा भारी वर्षापछि तामाकोशीमा पानीको सतह ह्वात्तै बढेको हो । अत्याधिक वर्षापछि सो क्षेत्रका सिप्रिङ खोला, सिंगटी खोला लगायतका सहायक खोलाहरुमा समेत बहाव बढेको छ ।

तामाकोशी जलविद्युत आयोजनाका अधिकारीहरुलाई उदृत गर्दै स्थानीय सञ्चारकर्मीहरुले जनाएअनुसार तामाकोशीको बहाव सतर्क तहभन्दा माथि पुग्दा बज्ने जगत पुलमा राखिएको साइरन बजेको छ । स्थानीय अधिकारीहरुले तामाकोशी नदी आसपासका सर्वसाधारलाई सचेत र सुरक्षित रहन आग्रह गरेका छन् ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.