केन्द्रीय संस्करण

लम्बिनी बिकास कोष परिसरभित्र आगलागी

person explore access_timeकात्तिक ८, २०७७ chat_bubble_outline0

दसैँ तिहार मनाउन पदाधिकारी तथा कर्मचारीहरु घर गएको बेला लुम्बिनी बिकास कोष परिसरभित्र शुक्रबार अचानक आगलागी भएको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय लुम्बिनीले दिएको जानकारी अनुसार बिकास परिसरको लुम्बिनी ग्राम क्षेत्र भित्र शुक्रवार साँझ सात बजे भएको आगलागीबाट कलिला बोटबिरुवा चराचुरंगी, जीवजन्तु, खर घाँस जलेर नष्ट भएको छ ।

कोषभित्र आगलागीको खबर पाए पछि लुम्बिनी साँस्कृतिक नगरपालिकाको दमकल जंगल भित्र जान नसक्दा नेपालप्रहरी सशस्त्र प्रहरी, दंगा प्रहरी, लुम्बिनी विकास कोषको सुरक्षा गार्डद्वारा अग्नि नियन्त्रणमा लिइएको ईप्रका लुम्बिनीका प्रहरी निरीक्षक रवीन्द्र महतले जानकारी गराए ।

कोषभित्र आगलागिको कारण थाहा नभए पनि आगलागीबाट करीब २० हेक्टर जमिन खरानी भएको बनस्पति शाखा प्रमुख सब्बीर अहमद मुसलमानले जानकारी गराएका छन ।्

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.