केन्द्रीय संस्करण

नेपाल फार्मेसी परिषद‍्दवारा लाइसेन्स परीक्षाको फारम खुला

person explore access_timeपुस ६, २०७७ chat_bubble_outline0

नेपाल फार्मेसी परिषद्ले लाइसेन्स परीक्षाका लागि फारम खुला गरेको छ । १६ औँ लाइसेन्स परीक्षाको लागि परिषद्ले एक सूचना जारी गरि फारम खुला गरेको होे । परीक्षामा सहभागी हुनेहरुले सोमबारदेखि माघ ६ गतेसम्म लाइसेन्स फारम भरिसक्नुपर्ने छ । कुनै पनि कागजात प्रमाणित हुन नसके आवेदन रद्द गर्ने परिषद्ले जनाएको छ । 

परिषद्ले ४÷४ महिनाको फरकमा अर्थात वर्षको तीन पटक लाइसेन्स परीक्षा सञ्चालन गर्दै आएको छ । नाम दर्ता आवेदन फारम परिषद्को वेबसाइटमा भएको नेम रेजिस्ट्रेशनमा भर्न सकिन्छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.