ad
केन्द्रीय संस्करण

रत्नपार्कको विरोधसभामा र्‍यालीसहित पुगे प्रचण्ड-माधव पक्षका शीर्ष नेताहरु (फोटोफिचर)

person explore access_timeमाघ ९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा (प्रचण्ड–माधव समूह) को  काठमाडौंमा शक्ति प्रदर्शन सुरु भएको छ ।   विभिन्न स्थानबाट रत्नपार्कमा भेला भएर जुलुस बागबजार, पुतलीसडक, पद्मोदय मोड हुँदै भृकुटीमण्डपमा गएर सभामा परिणत हुनेछ ।

आजको जुलुसमा नेकपा शीर्ष नेता पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, माधवकुमार नेपाल , झलनाथ खनाल जुलुसको अग्रपंक्तिमा छन् । भृकुटीमण्डमा हुने सभामा प्रचण्ड, नेपाल, खनाल लगायतका नेताहरुले सम्बोधन गर्नेछन् । शीर्ष नेताहरु र्यालीसहित कार्यक्रमस्थलमा पुगिसकेका छन् ।  

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.