गायनमा फर्किए सांगीतिक समूह ‘ओकिली’का अनिश

person explore access_timeअसोज ४, २०७८ chat_bubble_outline0

एक समयको लोकप्रिय सांगीतिक समूह ‘ओकिली’ का गायक अनिश ओकिली फेरि गायनमा फर्किएका छन् । ‘सरिताको दिदी’ बोलको गीतमार्फत ओकिलीले गायनमा कमब्याक गरेका हुन् । अनिशकै शब्द तथा संगीत रहेको गीतको शब्दका लागि उनलाई अयोध्या पी उपाध्यायले सहयोग गरेका थिए । चाँद सिंहको संगीत संयोजन गीतमा छ । 

गीत भिडियोमा अभिनेता एसराज गराच तथा प्रनिमा दाहालको मुख्य अभिनय देख्न सकिन्छ । कलाकार सन्दीप क्षेत्री पनि भिडियोमा अभिनय छ । सन्तोष भुजेलको कोरियोग्राफी, शिवराम श्रेष्ठको छायाँकन तथा विजेश पौडेलको सम्पादन रहेको भिडियो बिजेश तथा राजनले नै निर्देशन गरेका हुन् ।

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा अनिशका ‘मेरी ओकिली’, ‘गुलाबी जाडो’, ‘झ्यालबाट हेरी’ लगायतका गीत चर्चित छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।