एमालेका नेता कार्यकर्ताले पालना गर्नुपर्छ यी १५ आचरण

person explore access_timeअसोज ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका नेता कार्यकर्ताले विभिन्न १५ वटा आचरणको पालना गर्नुपर्ने विधानमा स्पष्ट व्यवस्था गरिएको छ ।  पार्टीको स्थायी समितिमा पेश भइ नेताहरुको सुझावको आधारमा केन्द्रीय समिति बैठकमा पठाउने निर्णय भइसकेको विधान संशोधन प्रस्तावमा पार्टी सदस्यले पालन गर्नुपर्ने आचरण सम्बन्धी व्यवस्था गरिएको छ । 

पार्टीको संशोधित विधानको धारा ६७ मा यसबारे भनिएको छ, ‘राष्ट्र, राष्ट्रियता, मुलुक र जनताको हितमा सबै पार्टी सदस्यले काम गर्नुपर्नेछ । पार्टीलाई धक्का पर्ने र पार्टी हित प्रतिकुल हुनेगरी कसैले कुनै काम गर्न गराउन हुँदैन ।’
पार्टीले अनुशासनको कारबाही हुनसक्नेबारे १५ बुँदामा यसरी बोलेको छ–

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।