ad

आर्यनको जमानतमाथि आज पुनः सुनुवाई, शाहरुखले चर्चित वकिललाई छोराको मुद्दा हेर्न लगाए

person explore access_timeअसोज २७, २०७८ chat_bubble_outline0

 


शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानको जमानतको निवेदनमा आज मुम्बईकामे सेसन्स कोर्टमा सुनुवाई हुनेछ । क्रुज ड्रग्स पार्टी मामिलामा आर्यन १४ दिनको न्यायिक हिरासतमा छन्, उनलाई आर्थर रोड जेलमा राखिएको छ । शाहरुखले आर्यनका लागि मुम्बईका चर्चित वकिल अमित देसाईलाई नियुक्त गरेका छन् । उनी सतिश मानसिन्देसँग मिलेर यो केसको पैरवी गर्नेछन् । स्मरण रहोस्, देसाइले सन् २००२ मा सलमान खानलाई हिट एण्ड रन केसमा जमानत दिलाएका थिए ।अर्कोतर्फ आर्यनलाई पक्राउ गर्ने नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) ले आज साढे ११ मा अदालतमा आफ्नो जवाफ पेश गर्नेछ । त्यसपछि आर्यनको जमानतमाथि सुनुवाई खाजा ब्रेकपछि अर्थात् दिउँसो करिब ३ बजेतिर हुनेछ । स्रमण रहोस्, यसअघि आर्यनको जमानतको निवेदन मेट्रोपोलिटन मजिस्ट्रेट कोर्ट अर्थात् किला कोर्टले खारेज गरिसकेको छ । क्रुज ड्रग्स पार्टी केसमा एनसीबीले आर्यनसमेत २० जनालाई पक्राउ गरेको छ । यसमा दुई विदेशी नागरिक पनि समावेश छन् ।एनसीबीले जमानतको विरोध गर्नेछः११ अक्टोबरमा भएको सुनुवाईको क्रममा एनसीबीले अदालतसमक्ष एक हप्ताको समय माग गरेको थियो । अदालतले एनसीबीलाई बुधबार अर्थात् आजसम्मको समय दिएको थियो । स्रोतका अनुसार एनसीबीले यो केसमा पक्राउ परेका केही अन्य आरोपीको अगाडि आर्यनलाई बसाएर सोधपुछ गर्नुपर्छ भन्दै आर्यनको जमानतको विरोध गर्नेछ ।जेलमा आर्यनको छैटौं दिनःएनसीबीले गोवा जाँदै गरेको कार्डिलिया क्रुजमा छापामारीपश्चात् ३ अक्टोबरमा आर्यनलाई पक्राउ गरेको थियो । अदालतले न्यायिक हिरासतमा पठाएपछि उनी ८ अक्टोबरदेखि आर्थर रोड जेलमा छन् । एनसीबीले आर्यनबाट कुनै ड्रग्स भेटेको थिएन तर आर्यनले सोधपुछमा शौखको रुपमा आफूले ड्रग्स लिने गरेको स्वीकारेका थिए । उनका साथी अरबाज मर्चेन्टले जुत्तामा चरेस लुकाएको कुरा पनि सार्वजनिक भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।