भारतीयलाई लुटेको आरोपमा बसपार्कबाट ३ जना डान्सबार संचालक पक्राउ

person explore access_timeभदौ १, २०७९ chat_bubble_outline0

नयाँ बसपार्कमा रहेको डान्सबारमा भारतिय नागरिकलाई लुटेको आरोपमा प्रहरीले ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा दुईजना महिला र एकजना पुरुष छन् । 


‘सस्तोमा होटल मिलाउँछौं’ भनेर ठमेलबाट भारतिय नागरिकलाई ल्याएर गएराती डान्सबारमा लगेपछि लुटेको आरोप छ । लुटिने ५ जना भारतिय नागरिक मध्ये केही सरकारी कर्मचारीहरु छन् । पीडितबाट जाहेरी लिएर लुटमा संलग्नहरूलाई मुद्दा चलाइने जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसएसपी भरत बोहराले रातोपाटीलाई बताए । एसएसपी बोहराले भने–‘अनुसन्धान हुँदै छ कानुन बमोजिम हुन्छ ।’  आरोपीहरुलाई अहिले प्रहरी वृत महाराजगञ्जमा राखिएको छ । यसअघि पनि बसपार्कका डान्सबारमा भारतिय पर्यटक लुटिने गरेको गुनासो आउने गरेको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।