राजनीति

अन्तर्घात गरेको भन्दै कृष्ण केसीको घरमा कांग्रेस कार्यकर्ताको नाराबाजी

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

आफ्नै उम्मेदवारलाई हराउन लागेको भन्दै कांग्रेस कार्यकर्ताले कास्की कांग्रेसका पूर्व जिल्ला सभापति कृष्ण केसीविरुद्ध नाराबाजी गरेका छन् । बिहीबार बेलुका पोखरा–१३ बाँझापाटनमा पुगेर कांग्रेसका कार्यकर्ताले नाराबाजी गरेका हुन् ।


केसीमाथि कास्की–१ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यका उम्मेदवार किशोरदत्त बराल र कास्की १ ९२० मा कांग्रेसका उम्मेदवार दीपक गुरुङ ‘माइला’ हराउन एमालेसँग मिलेको आरोप लगाइएको छ । बराल एमालेका उम्मेदवार मनबहादुर गुरुङभन्दा पछि परेका छन् । कांग्रेस कार्यकर्ताले केसीको घरमा पुगेर ढुंगामुढा गरेको गरेको कृष्ण केसी समूहका एक नेताले बताए । बिहीबार बिहान कास्की मादी गाउँपालिकाका सभापति यम गुरुङले कृष्ण केसीले कांग्रेस उम्मेदवार हराउन भनेको भन्दै आफ्नो घरमै कार्यकर्ता आइपुगेको स्ट्याटस लेखेका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।